VESMÍRNA NOC

Dnes sa v Lentilkove stretli bytosti pozemské aj nadpozemské, ktoré prileteli z vesmírneho sveta. Každá Lentilka mala krásny kostým, za ktorý ďakujeme kreatívnym a iniciatívnym maminkám a aj ockom :).

Počas pochodu na kopec nás čakali rôzne stanovištia - priviazaní o kamarátovu nohu - prekážková chôdza :) okolo planét, jeden z nich držal slovenskú vlajku. Museli uhádnuť za koho je preoblečená p. uč. Evka, museli nájsť všetky hviezdičky s písmenkami a  zložiť jej meno ,, MAJKA Z GURUNU".

Pod kopcom sme hľadali dinosaurov, to bola zložitá úloha, lebo sa stmievalo a skryli sa v tráve. Na kopci sme hádali meno chlpatého mimozemšťana z Melmaku, deti poskladali rozstrihaní obrázok ,, Alfa" a ,,mačky".

Nakoniec sme vypustili kamarátov ,, PA A PI" na balóny šťastia do vesmíru, ale  najskôr deti hádali hádanky. Po návrate sme nastúpili do rakety, v ktorej sa bola pripravená hostina pre unavené Lentilky a nechýbala samozrejme aj diskotéka. Ani nevieme ako, sme po rozprávke zaspali do sladkého spánku a určite sme snívali o zážitkoch, ktoré prežili počas ,, VESMÍRNEJ NOCI".

Chýbali nám Lentilky, ktoré sa nemohli zúčastniť na noci v škôlke- napr. Simonko sa na nás smutne pozeral na balóne.

ĎAKUJEME VŠETKÝM, KTORÍ AKOKOĽVEK POMOHLI PRI ZORGANIZOVANÍ TEJTO KRÁSNEJ AKCII.